5 populiariausi mitai apie skolų išieškotojus

Skolininkai, atsirandatys karantino metu: kaip iš jų atgauti savo pinigus?

Jei bandydami atgauti savo pinigus iš skolininko svarstėte apie galimybę kreiptis į skolų išieškotojus, greičiausiai nuo to jus atbaidė vienas ar keli labai dažnai girdimi mitai.

Todėl šiandien su jumis pasidalinsime 5 pačiais populiariausiais mitais apie skolų išieškotojus ir aptarsime, kiek juose yra tiesos.

1. Nemandagūs, dažnai skambina, gąsdina

Užtenka vos keletą minučių panaršyti internete, kad oda pašiurptų nuo atsiliepimų apie skolų išieškotojus.

Labai daug žmonių viešai reiškia savo nepasitenkinimą, pyksta ir skundžiasi, todėl neigiamą nuomonę galima susidaryti labai greitai.

Tačiau kiek tuose atsiliepimuose iš tiesų yra tiesos?

Profesionalūs skolų išieškotojai prieš pradėdami dirbti su skolininkais daug mokosi ir viena plačiausiai studijuojamų krypčių yra psichologija, emocinio intelekto tobulinimas.

Kaip bendrauti su skolininku, kaip užmegzti ryšį, kaip rasti visoms šalims palankius būdus. Nei pyktis, nei užgauliojamas, nei gąsdinimas problemos nesprendžia, todėl tai nėra būdai, kuriuos naudoja profesionalūs skolų išieškotojai.

Bendradarbiaudami jie įvertina verslo kultūrą, esamus verslo santykius. Su skolininkais bendrauja diplomatiškai ir puikiai supranta, kad nė vienas verslas nenori prarasti savo kliento net jei jis yra skolininkas.

Svarbu: pasirinkite patikimą, profesionalų, darbo etiką išmanantį skolų išieškotoją ir labai greitai pamatysite, kad gandai apie jų nemanagų elgesį yra netiesa..

2. Brangu naudotis paslaugomis

Didelė dalis skolų išieškotojų dirba principu: jei neatgausite savo pinigų, nieko ir nemokėsite. Todėl pasirinkę tokį skolų išieškotoją, niekuo nerizikuojate.

Už atgautą skolą tokiu atveju yra imamas procentinis mokestis, skaičiuojamas nuo visos skolos dydžio, kuris yra labai racionalus.

Tad skolų išieškotojo paslaugos yra prieinamos visiems ir tai yra bet kokiu atveju gerokai pigiau nei apskritai neatgauti savo pinigų iš piknaudžiaujančio skolininko.

3. Jiems nerūpi mažos skolos

Dėl mažų skolų, skolų išieškotojai dirba lygiai tiek pat kiek ir dėl didelių. Nėra minimalios sumos ir tai ypač aktualu įmonėms, kurios turi daug skolininkų su mažais įsiskolinimais.

Tad tai, kad į skolų išieškotoją galima kreiptis tik turint skolininką su labai solidžia suma, yra dar vienas mitas. Kreiptis pagalbos galite visada.

4. Atima daug laiko, sudėtingas procesas

Šis mitas realybėje yra visiškai priešingas - daug laiko atima, kai patys bandote atgauti pinigus iš skolininko ir užuot investavę savo laiką į verslo vystymą, investuojate jį į nuolatinį kontaktavimą su skolininku.

Kuomet už jus tai daro skolų išieškotojas - galite atsikvėpti. Jums nereikia tvarkyti dokumentų, nėra jokio sudėtingo proceso, nes viskuo pasirūpina skolų išieškotojas.

5. Prarasiu klientą, jei jam paskambins skolų išieškotojas

Jei klientui skambinsite pikti, grąsinsite ir gąsdinsite - tuomet taip, rizikuojate jį prarasti ir netgi neatgauti savo skolos.

Skolų išieškotojai puikiai žino, kokioje emociškai jautrioje srityje jie dirba ir puikiai supranta, kaip svarbu verslui išlaikyti gerus santykius su savo klientais.

Todėl su su skolininku jie bendrauja diplomatiškai, įsigilina į jo situaciją, užmezga ryšį ir padeda jam atrasti galimybes padengti įsiskolinimą.

Bendradarbiaudami su profesionaliu, savo darbą išmanančiu skolų išieškotoju, jūs nerizikuojate savo verslo santykiais ir savo klientais. Todėl pasirinkite protingai.

Susisiekite su mumis - suteiksime nemokamą konsultaciją, kaip geriausia elgtis jūsų atveju.

Susisiekite su mumis

Jeigu turite prašymų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kitų prašymų, klausimų, pretenzijų ar tiesiog norite išreikšti savo nuomonę, kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką ir užpildyti užklausos formą.