Ikiteisminis skolų išieškojimas - sudėtingas ir specialių žinių bei įgūdžių reikalaujantis procesas. Norint susilaukti sėkmės šioje veiklos srityje, reikia gerai išmanyti jos darbo principus bei metodus. Patikėję ikiteisminį skolų išieškojimą kvalifikuotiems specialistams, Jūs ne tik sutaupysite daug brangaus laiko bei jėgų, bet ir apsisaugosite nuo papildomų nuostolių.   

 

UAB GELVORA padės Jums susigrąžinti lėšas laiku ir profesionaliai. Kreditų valdymo praktika rodo, kad net iki 85% skolų galima išieškoti iki teismo. Daugumą skolų mes išieškome kompromisų keliu, o kreditų grąžinimo klausimus sprendžiame efektyviomis derybomis. Mūsų profesionalumas ir patirtis leidžia pasiekti geriausių rezultatų.

 

Skolų problemas patikėję spręsti trečiajai šaliai Jūs išsaugosite puikius santykius su klientais ir galėsite skirti daugiau laiko savo tiesioginei veiklai. Mes užtikriname tinkamą Jūsų įmonės atstovavimą bei gerų santykių su Jūsų klientais išsaugojimą visą bendradarbiavimo laiką.

 

Ikiteisminio išieškojimo metu mes:

  • susisieksime su Jūsų skolininkais,
  • išsiaiškinsime jų nemokumo priežastis,  
  • prireikus vizituosime skolininkus,  
  • siųsime raginimus grąžinti skolą,
  • sudarysime mokėjimo grafikus,
  • visokeriopai stengsimės, kad skolininkai pasirašytų vekselius,
  • prižiūrėsime įsipareigojimų vykdymą iki pilno atsiskaitymo,
  • pateiksime rekomendacijas dėl tolesnės skolos išieškojimo eigos.
  • Jūsų pageidavimu galėsime įvertinti bei nustatyti skolininkų disponuojamo turto dydį.  

Jums teks mokėti tik nuo faktiškai išieškotos sumos ar jos dalies, todėl mes sieksime geriausių rezultatų per kuo trumpesnį laiką.  

 

Dėl aukštos darbuotojų kvalifikacijos ir didžiulio profesinės patirties bagažo UAB GELVORA yra viena iš Lietuvos skolų išieškojimo rinkos lyderių. Įmonė sėkmingai vykdo veiklą visoje Lietuvoje, o tapusi Tarptautinės kreditorių lygos (League International for Creditors (LIC)) ir Europos skolų išieškotojų asociacijos (European collectors association (ECA)) nare išplėtė savo veiklos geografiją net į 50 pasaulio šalių.

 

Jeigu turite klausimų, prašome skambinti telefonu +370 5 2738781, +370 5 2199724 arba rašyti el. paštu info@gelvora.lt

 

 

Taip pat jau dabar galite užpildyti šią užklausos formą ir mes būtinai Jums nedelsiant atsakysime. 


Jūsų kontaktai:
Vardas*
Tel.numeris*
El.paštas*
Informacija apie skolininką:
Įmonės pavadinimas/vardas pavardė*
Įmonės/asmens kodas
Skolos suma
Kada turėjo būti apmokėta skola?
Užklausimas*
 

<< Atgal