Snoro ir Ūkio banko skolininkams

Dažniausiai kylantys klausimai:


Ką daryti, jei manote, kad skolą jau esate pilnai sumokėjęs?
Tuo atveju, jei manote, kad skola jau yra išmokėta, reiktų UAB “Gelvora” pateikti skolos apmokėjimą įrodantį dokumentą ( mokėjimo kvitą, antstolio patvarkymą dėl vykdomosios bylos užbaigimo ar pan.). Susisiekę su pirminiu kreditoriumi bei patikrinę Jūsų atsiųstus duomenis, kaip įmanoma greičiau Jus informuosime apie susidariusios situacijos sprendimą. Atminkite, kad su pirminiu kreditoriumi galite būti sudarę ne vieną sutartį, tad Jūsų pateiktuose dokumentuose turėtų būti nurodytas ir sutarties numeris.
Jei nesilaikėte sutartyje numatyto grafiko ir mokėjimus darydavote nesistemingai, gali būti likęs skolos likutis, nepasiant to, kad sutartyje nurodytą sumą esate išmokėję. Taip atsitinka dėl to, kad priklausomai nuo pasirašytos sutarties pobūdžio, gali būti skaičiuojamos palūkanos ar (ir) delspinigiai, tad  atliekant paskutinę įmoką reikėjo perskaičiuoti skolos likutį mokėjimo atlikimo dienai.
Pažymime, kad skiriasi sutarčių salygos, tad kiekvienas atvejis yra skirtingas.

 

 

 

Kaip reikia elgtis, jei įsiskolinimas yra priteistas ir skolos išieškojimas yra vykdomas antstolio kontoroje?

 

Antstolio vykdomas išieškojimas Jūsų skolos atžvilgiu nesikeis, tik išieškotos bei įstatymo numatyta tvarka paskirstytos lėšos bus pervedamos naująjam kreditoriui. Jokių papildomų mokesčių dėl kreditoriaus pasikeitimo mokėti nereiks ir Jūsų skolos dydžio kreditoriaus pasikeitimas neįtakos. Tuo atveju, kai skola yra priteista, skolos likutis yra skaičiuojamas remiantis teismo sprendimu ar notaro išduotu vykdomuoju įrašu.


Kodėl apie susidariusį įsiskolinimą informuojama tik dabar?


Apie reikalavimo teisės perleidimą Jums yra pranešama remiantis Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 6.109 str. nustatyta tvarka, pateikiamas pranešimas apie reikalavimo perleidimą.
Kai yra įgijama reikalavimo teisė į Jūsų skolą, apie reikalavimo teisės perleidimą esate informuojamas tuo  adresu, kurį nurodėte pasirašydami sutartį su pirminiu kreditoriumi bei tuo adresu, kuriuo esate deklaravę gyvenamąją vietą. Pasikeitus gyvenamąjai vietai, turite informuoti kreditorių bei nurodyti adresą, kur būtų galima siųsti aktualią informaciją, susijusią su Jūsų skola. 
Pažymime, kad paskolos gavėjas pats privalo domėtis savo paskolos istorija bei mokėjimų eiga.


Ar galima susitarti dėl  skolos mokėjimo dalimis?


Susisiekus su UAB “Gelvora” galima susitarti dėl skolos mokėjimo dalimis, tik Jūsų atliekamos dalinės įmokos turi būti adekvačios Jūsų įsiskolinimo dydžiui. Primename, kad priklausomai nuo įsiskolinimo pobūdžio, gali būti skaičiuojamos palūkanos ar (ir) delspinigiai, tad skolos dydis yra kintantis ir reikia įvertinti, per kokį laikotarpį norite išmokėti skolą. 


Ar naujuoju kreditoriumi tapus UAB “Gelvora”, keisis sąlygos, kurios buvo  nurodytos pasirašytoje sutartyje?

Ne, kreditoriaus pasikeitimas neįtakos sutarties sąlygų pasikeitimo.

 

Ar galima matyti skolos likutį savitarnos svetainėje ir ar UAB “Mokilizingas” savitarnos svetainėje yra teikiami tikslūs duomenys apie BAB “Snoras” įsiskolinimą?

 

Dėl tikslaus skolos likučio reiktų susisiekti su UAB “Gelvora”.  Informuojame, kad dėl to, jog UAB „Gelvora“ yra naujuoju Jūsų kreditoriumi, UAB „Mokilizingas“ savitarnos svetainėje nėra ir negali būti transliuojama aktuali informacija apie Jūsų įsiskolinimą, susidariusį pagal vartojimo kredito sutartį. UAB „Mokilizingas“ neturi jokių reikalavimo teisių Jūsų atžvilgiu pagal vartojimo kredito sutartį, todėl, negali suteikti aktualios informacijos apie esantį įsiskolinimą, jo dydį, kilmę ir pan.
Kaip toliau mokėti savo įsiskolinimą?
Mokėjimus reikėtų atlikti į UAB “Gelvora” sąskaitą, kuri yra nurodyta Jums išsiųstame pranešime. Jei pranešimo neturite, galite susisiekti su mumis, Jums patogiu būdu atsiųsime reikiamus rekvizitus ar Jums siųsto pranešimo kopiją. Atlikus mokėjimą, galėsite pasitikslinti, ar jį gavome. Tuo atveju, jei mokėjimą atlieka kitas asmuo, mokėjimo paskirtyje reikia nurodyti Jūsų duomenis.

 

Papildoma informacija

 

Kilus papildomiems klausimams, prašome susisiekti su  UAB “Gelvora” telefonu 85-2109021; 85-2196325 ar elektoriniu paštu snoroskola@gelvora.lt ar ukioskola@gelvora.lt ( priklausomai nuo skolos pobūdžio), taip pat adresu Juozapavičiaus g. 7, Vilnius.
Siekiant, kad Jūsų klausimas būtų išspręstas operatyviau, apie planuojamą atvykimą galite informuoti aukščiau nurodytu telefonu.

Vardas*
Tema*
Tel.numeris*
El.paštas*
Klausimas*