Patikimas kreditų valdymas

Patikimas kreditų valdymas

Apie mus

UAB GELVORA – viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Bendrovė įregistruota 1999 metų pabaigoje Vilniaus miesto savivaldybėje. Nuo to laiko mes sėkmingai plėtojame veiklą Lietuvoje ir Latvijoje, lanksčiai prisiderindami prie kintančių rinkos poreikių bei klientų lūkesčių.

Per savo veiklos metus sukaupėme didžiulę patirtį skolų išieškojimo ir rizikų valdymo srityje, todėl šiandien galime pagrįstai prisistatyti kaip šios srities rinkos lyderiai.     

20 m.
Patirtis
> 10 m.
Marginalen grupės narė
> 6500
Klientų
>260
mln
Valdomas skolų
portfelis
Susisiekite su mumis

Jeigu turite prašymų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kitų prašymų, klausimų, pretenzijų ar tiesiog norite išreikšti savo nuomonę, kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką ir užpildyti užklausos formą.

Parsisiųskite mobiliąją aplikaciją ir sužinokite savo skolą
Visi esame žmonės ir visi darome klaidų, o skola - viena iš jų. Visi siekiame būti atsakingais, tačiau kartais nutinka tai, ko tikiesi mažiausiai.

Mes esame tam, kad padėtume tas klaidas ištaisyti. Gelvora aplikacijoje gali pasitikrinti, kiek esi skolingas, ir, jei esi, mes padėsime viską sutvarkyti.

  • Sužinokite ar nesate skolingas
  • Susiderinkite mokėjimo grafiką
  • Gaukite nuolaidą