Teisminis skolų išieškojimas

Kai kada nepavyksta skolų išieškoti ikiteismine tvarka. Taip nutinka dėl įvairių aplinkybių, tarkime, įrodymais pagrįstų ginčų tarp šalių (kreditoriaus ir skolininko), įrodymų trūkumo, pernelyg ilgo įsipareigojimų uždelsimo termino, kreditoriaus dalies prievolės nevykdymo ar netinkamo vykdymo. Šiais atvejais UAB GELVORA siūlo taikyti antrąją skolų išieškojimo formą – teisminį išieškojimą.   

Mūsų įmonės specialistai ir profesionalūs advokatai teikia kvalifikuotą juridinę pagalbą: konsultuoja žodžiu, rengia dokumentus teismui, atstovauja civilinėse, baudžiamosiose ar darbo bylose, ikiteisminio tyrimo institucijose, kitose valstybės organizacijose ir t.t.  

UAB GELVORA visuomet stengiasi, kad klientai patirtų kuo mažiau nuostolių ir atgautų visas su skolų išieškojimu susijusias išlaidas. Procesiniai teisminio išieškojimo veiksmai pradedami tik mokių ir (arba) materialiuoju turtu disponuojančių skolininkų atžvilgiu.  

Konsultavimo ir atstovavimo paslaugas galime teikti visuose Lietuvos miestuose. 

Susisiekite su mumis

Jeigu turite prašymų, susijusių su asmens duomenų apsauga, kitų prašymų, klausimų, pretenzijų ar tiesiog norite išreikšti savo nuomonę, kviečiame susisiekti su mumis paspaudus žemiau esantį mygtuką ir užpildyti užklausos formą.